Майже 5 тисяч школяриків сільської місцевості першого вересня сядуть за парти у новозбудованих школах
- Автор
- Дата публикации
![Майже 5 тисяч школяриків сільської місцевості першого вересня сядуть за парти у новозбудованих школах](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/0/58/1ea42e22-8e0f2678f47c17e0cb38982619aaf580.jpg?v=7153_1)
Тільки у чотирьох областях України - Івано —Франківській, Хмельницькій, Закарпатській та Львівській у 19 нових школах 1 вересня пролунає дзвоник майже для 4 тисяч школярів .
Дитячими дзвінкими голосами наповняться в День знань коридори і класи нових шкіл в Харківській області в селі Зачепі- ловка, в селі Шевченкове Черкаської області , а в селах Мамаївка та Білоусівка Чернівецької області за парти в нових шкільних приміщеннях сядуть майже тисяча учнів.
Усього в цьому році до нового навчального року буде завершено будівництво більше трьох десятків загальноосвітніх навчальних закладів.