З 9 по 27 серпня в Україні пройде міжнародна акція Україна - Росія: права дітей

З 9 по 27 серпня в Україні пройде міжнародна акція Україна - Росія: права дітей

З 9 по 27 серпня 2006 року в Міжнародному дитячому центрі "Артек" (табір "Кипарисовий") пройде міжнародна акція "Україна - Росія: права дітей".

Захід проводиться в рамках Національної програми "2006 - Рік захисту прав дитини", Національної ініціативи "Рік добродійності в Росії", за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Посольства Російської Федерації в Україні та "Росзакордонцентру" при Міністерстві закордонних справ Російської Федерації.

Основна мета заходу - роз'яснити дітям їхні права та навчити користуватися ними. Участь у проекті візьмуть близько 270 дітей, які будуть відпочивати в таборі "Кипарисовий" під час сьомої зміни.

Всіх учасників розділять на кілька груп, у кожній будуть представники як з України так і з Росії. У кожній групі проведуть кілька занять, на яких кваліфіковані викладачі, сертифіковані ЮНІСЕФ, представники міжнародної організації "EveryChіld", проведуть роз'яснювальну роботу про права дітей, відстоюванні та захисту прав дітей, на основі Конвенції ООН з прав дітей. Після проведення занять, всім учасникам буде запропоновано взяти участь у тематичному конкурсі дитячих малюнків в 4-х номінаціях: "Маю право, маю обов'язок", "Право на освіту", "Мій відпочинок", "Я и моя родина". Переможців нагородять дипломами та пам'ятними призами.

Після закінчення конкурсу, експозиція малюнків учасників буде розміщена на веб-сайтах МДЦ "Артек", Всеукраїнського благодійного фонду "Молоді Ініціативи", а також на сайті Національної ініціативи "Рік добродійності в Росії".