З вересня тютюнові та спиртні вироби зникнуть в радіусі 500 метрів від учбових закладів

З вересня тютюнові та спиртні вироби зникнуть в радіусі 500 метрів від учбових закладів

Київська влада починає боротися з алкоголізмом і наркоманією серед молоді. З 1 вересня в радіусі 500 метрів навколо учбових закладів Києва не можна буде продавати сигарети і алкогольні напої. Про це на суспільних слуханнях з питань виявлення фактів розповсюдження наркотичних речовин і неліцензійного продажу алкогольних напоїв заявив в.о. заступника Київського міського голови Віталій Журавській.

Крім того, з початку навчального року в київських школах почнуть викладати християнську етику. При підтримці центру “Соціотерапія” в кожній школі проводитиметься індивідуальні консультації як для дітей, так і для батьків. Для того, що б зайняти молодь і не залишити їй час на наркотики, у Києві планується створити Міську студентську молодіжну біржу, де можна буде повернутися до питання трудових об'єднань, в яких молоді люди зможуть працювати. Також, планується проводити роботу в дошкільних закладах з молодими батьками.

За допомогою духовного виховання молоді і обмеження торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами київська влада збирається боротися з дитячою наркоманією і алкоголізмом.