В Україні з’являться нові консультаційні центри для дітей інвалідів – Юрій ПАВЛЕНКО

В Україні з’являться нові консультаційні центри для дітей інвалідів – Юрій ПАВЛЕНКО

8 червня 2006 року Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО та керівник департаменту з корпоративних зв’язків компанії «Київстар» Жанна РЕВНОВА підбили підсумки реалізації у 2005 році проекту допомоги дітям та молоді з обмеженими фізичними можливостями у сільській місцевості.

Юрій ПАВЛЕНКО повідомив, що проект був започаткований у 2003 році спільно з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) і передбачав роботу пересувних консультаційних пунктів, які надавали у сільській місцевості психологічні та інші послуги дітям-інвалідам та їх родинам.

У 2005 році до цього проекту долучилась компанія «Київстар», що надало можливість створити 15 стаціонарних консультаційних пунктів у Житомирській, Тернопільській та Чернігівській областях.

За словами Міністра у 2005 році зазначеними центрами було надано близько 12 тисяч послуг, долі 1993 дітей-інвалідів вдалося змінити на краще.

Жанна РЕВНОВА під час прес-конференції передала Міністру сертифікат на 75 тисяч грн. за які буде придбано комп’ютерну техніку для 3-х нових центрів у Волинській, Вінницькій та Запорізькій областях.

Юрій ПАВЛЕНКО подякував компанії «Київстар» за суспільну активність у соціальній сфері. За словами Міністра підтримка бізнес-структур наразі необхідна у багатьох напрямках, втім нажаль не багато організацій виступають з подібними ініціативами. Юрій ПАВЛЕНКО висловив переконання, що такий підхід компанії «Київстар» свідчить про стабільність і бажання компанії працювати на майбутнє, а відтак проект надалі буде розширюватись і вдосконалюватись.