З 3 по 4 червня у Києві проходитиме Всеукраїнський фестиваль морозива

Автор
З 3 по 4 червня у Києві проходитиме Всеукраїнський фестиваль морозива

З 3 по 4 червня у Києві проходитиме Всеукраїнський фестиваль морозива, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив президент Асоціації "Українське морозиво і заморожені продукти" Ігор Бартковський, передає ГигаБизнесИнформ.

Бартковський повідомив: "Фестиваль пройде поблизу Палацу мистецтв "Український Дім" і на Європейській площі". Він підкреслив , що в програмі фестивалю передбачена презентація вітчизняних виробників морозива, проведення рекламно-інформаційної кампанії, концертна програма, виставка-продаж морозива, розваги, конкурси, змагання. Участь у фестивалі візьмуть такі вітчизняні виробники морозива, як ВАТ "Житомирський маслозавод", ВАТ "Лубенский молочний завод", ЗАТ "Геркулес", ТОВ "Троянда", ТОВ "Ласунка" і інші.

Як підкреслив Бартковський, ідея проведення такого Фестивалю виношувалася давно і на раді директорів Асоціації було прийняте рішення, що Фестиваль буде присвячений до Міжнародного Дня дітей. "Ми хочемо, щоб це було на постійній основі, щоб старт був у Києві, і такий фестиваль поширився по всіх містах", - підкреслив він. З відповідними пропозиціями Асоціація звернулася в Міністерство аграрної політики, Міністерство у справах сім’ї, молоді і спорту, а також у Київську міську раду.

Заступник Міністра у справах сім’ї, молоді і спорту Владислав Миленький повідомив: "Фестиваль відвідають діти пільгових категорій, сироти, діти з інтернатів. Їм морозиво будуть роздавати безкоштовно".