с. Пилипец, Красия, Ворохта, Кострино, Орявчик (Карпаты. Зима 2004)

Автор
с. Пилипец, Красия, Ворохта, Кострино, Орявчик (Карпаты. Зима 2004)

Lisanya

Тема: народ, а хто-нить уже ездил в Пилипец?? нужен совет!!!

мы собираемся через пару недель двинуть всем семейством в Карпаты, ясное дело, на лыжах, и что-то никак не можем определиться с местом поездки. В Cлавское неохота, но, поскольку мы с дитем едем, нужно какое-то другое место с вменяемым уровнем цивилизации и простым способом до него добраться (почему отпадают всякие Яблуници и Кострины :)). еще важный момент - чтобы жилье было возле горки. Размышляем о Пилипце, но совсем наобум ехать стремно с мелкой... Посоветуйте плз что-нить стоящее, а ???

rozmaita

[email protected]

Я бы наобум не ехала туда. Там еще с жильем пока совсем неважно, и не только возле горки.

Есть там правда один отель "Затышок". Цены примерно 20 у.е. с носа

Ворохта? Кострино? Буковель - хорошо, но очень жирно.

Ехай в Славск.

Lisanya

[email protected]

Ворохта и Кострино отпадают, т.к. к ним добираться от поезда далеко, а на машине ехать мы таки забоялись... Да, по всему видать, светит нам Тростян безальтернативно :-).

rozmaita

[email protected]

А Тысовец? Правда к нему тоже добирацца.

Тисовець оточують крутосхили зі смерековим лісом. Одне з найкращих місць зимового відпочинку. Їхати до м. Сколє, що знаходиться на лінії Львів-Чоп. Після Сколє буде поворот наліво - до Славська. Пропускаєш цей поворот і їдеш далі прямо, через Коростів. Через деякий час натрапиш на поворот направо (буде вказівник "Тисовець", був, в крайньому разі). Дорога сільська(де-не-де є асфальт) 7...8 км. Трохи прямо, а потім буде різко направо і вверх. Якщо передній привід - без ланцюгів на колесах важко. Потім буде такий самий крутий спуск, ну і нарешті, Тисовець.

Цены в горах:

//www.ski.lviv.ua/prices/

А чего только Тростян? Там еще Погар есть напротив горка, можно на Грабовец или Варшаву.

Варшава и Грабовец в 5-ти 5м от Политехника, а Погар напротив Перлыны Карпат

olenka_v

[email protected]

Ань, пропоную Орявчик, це поряд з Тисовцем.

Нова гора, новий підйомник. Там готель просто під горою. А ми жили 5 км в домі зі всіма умовами - для поїздки з дитиною ідеально. Правда це літом було. Ось це місце де ми жили: //www.ski.lviv.ua/lodges/private/vanda.php Вартість - 25 у.о з 3-разовим домашнвм харчуваннм, транспортом від потяга і до/з гори. Можна і на Орявчик і в Тисовець. Господарі супер, львівяни, займаються зеленим туризмом. Можна їм подзвонити і все взнати.

Знаю що готельчик під горою в Орявчику коштує дешевше. Але координат зараз немаю. Якщо цікавить, можу взнати. Тел. фірми у Львові: (0322)98-66-85 Вони власники готелю і підйомника. Його довжина приблизно 600 м.Гора подібна до Погору, Варшави чи Грабовця, (якщо знаєш), але не такий крутий спуск, трохи пологіший. Їхати поїздом до м. Сколє, далі автомобілем аж до котеджу(22 км). З залізничного вокзалу м. Львова щопівгодини курсують маршрутні таксі до м. Сколє. Далі автомобілем аж до котеджу(22 км). Доставка відпочиваючих з вокзалу у м. Сколє, або зі Львова(оплата за домовленістю).

Власним авто їхати по трасі Львів - Чоп. В межах села Козьова є вказівник "ТИСОВЕЦЬ" і поворот направо. Від повороту в напрямку с. Тисовець - рівно 2 км. Можна доїхати до самого будинку, де є стоянка для автомашин.

Снежана

Я неделю назад оттуда вернулась. Рассказываю. В Пилипце подъемник работает. Народу в будние дни совсем немного, но на выходные есть очередь мин. на 15. Стоимость - 4 грн. Они ее подняли после ремонта - деньги отбивают. Жилье? Мы жили в Подобовце возле школы: там было одинаково добираться как до Пилипца, так и до Подобовца. Если с ребенком - там постоянно возят лыжников на лошадях. Заплатил - и под горкой. Проблем с жильем не замечала :)))

Lisanya

[email protected]

А есть ли возможность жить прямо под горкой? Мы просто не хотим совсем разделяться, пока один катается, а другой с дитем, а Лиса еще маленькая, тут хотит гулять, тут уже нет, тут замерзла итд., поэтому важно, чтобы можна было быстро скорректировать ситуацию в соответствии с пожеланиями трудящихся :)))

А где вы жили возле школы? Мы во время последней поездки в Подобовец обитали в 46 доме, кажется, там хозяйка Мария, мыться ходили в школьную кочегарку :) - приехали 31 декабря и больше никакого жилья не было. но хозяева были очень душевные, у нас такие нежные воспоминания остались о той поездке :)

pirs

[email protected]

Красія-там кажуть траса 2500м. Декілька підйомників в т.ч. крісельні.

Гірські курорти Закапаття, на жаль, є майже невідомими для широкого загалу лещетарів. Гірськолижний курорт "Красія" для багатьох стане відкриттям цього сезону. Маловідомий для більшості лещетарів, цей курорт приваблює тим, що тут можна спокійно відпочити. Цей гірськолижий комплекс розташований на схилах г.Красія, які поросли листяним лісом, що є дуже рідкісним явищем в Карпатах. Поряд розляглися села Вишка і Костріно. Селище Костріно лежить на трасі Львів-Ужгород. Загалом Великоберезнянський район характеризується великою кількістю різних цікавинок. Чудові природні та архітектурні пам'ятки приваблюють своєю красою, а Національний парк "Ужанська Долина" зберігає її у первісному вигляді. До наших днів збереглися унікальні дерев'яні церкви та монастирі. Біля самого села знаходяться унікальні мармурові печери. Їхати по залізничній гілці Львів-Ужгород. Зупинка с. Костріно. Далі на попутньому транспорті, або домовлятися з базою, щоб послали за Вами автобус. Всі схили рівномірно пологі. Ширина спускового коридору 30...60м. Добре, жорстке покриття без горбів. Траса готується і трамбується. Кожного вечора трасу вкатує ратрак. Єдиним недоліком є низька швидкість руху бугеля. Траси організовані таким чином, що з вершини можна спуститися до початку будь-якого з витягів. Для того, щоб перейти на інший витяг треба піднятися на вершину.

//www.ski.lviv.ua/krasia