Чілдрен Кінофест 2021: стартує безкоштовна реєстрація на покази

Чілдрен Кінофест 2021: стартує безкоштовна реєстрація на покази

Розпочалася безкоштовна реєстрація на кінотеатральні покази восьмого фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест", які проходитимуть з 28 травня до 2 червня у понад 20-ти містах України (перелік кінотеатрів за посиланням). Також частина фільмів буде продемонстрована онлайн з 28 травня до 6 червня, на сайті online.childrenkinofest.com.

До конкурсної програми традиційно ввійшло сім дитячих фільмів, відібраних на найбільших європейських кінофорумах. Відкриється Чілдрен Кінофест фантастичною анімаційною стрічкою Анатолія Лавренішина "Віктор_Робот", яка в цьогорічній конкурсній програмі представляє Україну. Картина вже відзначена Призом глядацьких симпатій Одеського міжнародного кінофестивалю та Премією "Кіноколо".

Традиційно юні глядачі виступають у ролі журі фестивалю та голосують за фільми, які сподобалися їм найбільше. Переможця міжнародного конкурсу буде обрано шляхом підрахунку глядацьких голосів та оголошено на онлайн-церемонії закриття фестивалю 6 червня.

чілдрен кінофест

Спеціальною подією цього року стане показ угорської анімаційної стрічки "Лисенятко Вук", яка цього року відзначає своє 40-річчя. Також у межах Чілдрен Кінофесту на глядачів чекає показ робіт-фіналістів П’ятого конкурсу короткометражних фільмів, знятих українськими дітьми у віці від 7 до 14 років. Переможців конкурсу обере професійне журі, а глядачі фестивалю по всій Україні за допомогою голосування оберуть переможця в номінації "Приз глядацьких симпатій".

Як і завжди, фестиваль закриє володар Гран-прі попереднього року — українська фантастична пригодницька стрічка "Фокстер & Макс" Анатолія Матешка. Фільм буде доступний онлайн на сайті online.childrenkinofest.com.

Реєстрація на кожен фільм кінотеатральної програми Чілдрен Кінофесту розпочинається за чотири дні до його показу. Так, на фільм-відкриття фестивалю "Віктор_Робот" можна зареєструватися з 24 травня, на "Як Гітлер вкрав рожевого кролика" — з 25 травня, і т.д. Зареєструватися на покази може кожен охочий — для цього потрібно обрати місто і фільми для перегляду, а також заповнити електронну форму на сайті "Чілдрен Кінофесту".

Зареєструватися на онлайн-покази можна з 28 травня, 9:00.

Дивіться відеозапрошення від співачки й авторки пісень Христини Соловій, Почесної амбасадорки фестивалю у 2021 році:

Нагадаємо, Чілдрен Кінофест організовано компанією "Артхаус Трафік" за підтримки Державного агентства України з питань кіно.