В Україні відбувся масштабний дитячий літературний конкурс
- Автор
- Дата публикации
- Автор
![В Україні відбувся масштабний дитячий літературний конкурс](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/4/d4/5724eda9-1afd834cb80dd6ca774bc7e2f987fd44.jpg?v=7306_1)
Днями завершився всеукраїнський конкурс читців, в якому взяли участь 119 дітей з різних куточків України.
У непростий час пандемії COVID-19, коли у дітей не так багато можливостей для самовираження і творчої реалізації, команда пізнавально-розважального шоу для дітей "Kid-Світ" запустила всеукраїнський конкурс читців. За правилами потрібно було записати коротке відео, на якому дитина читає свій улюблений вірш українського автора.
Подія викликала велику зацікавленість серед дітей. Всього в конкурсі взяло участь 119 дітей з різних куточків України — як міст-мільйонників, так і невеликих селищ. Вік учасників варіювався від 3 до 15 років.
Ми побачили величезний відгук і дітям зараз не вистачає подібних конкурсів. Ми з командою хотіли активізувати дітей, які зараз знаходяться на дистанційному навчанні. В першу чергу, ми дали їм майданчик для того, щоб проявити себе, відчути командний дух і показати свої таланти. Дітям зараз, як ніколи, потрібна увага,
— говорить Анюта Славська, ведуча і авторка програми" Kid-Світ".
![Анюта Славська](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/3/e8/6aedf3a1-48ebcde15fdd9310bcf6fb984b825e83.jpg?v=7517_1)
Голосування проходило в соціальних мережах "Kid-Світ"" За підсумками конкурсу перше місце посіла Анастасія Грех з Львівської області з віршем Ліни Костенко "Між іншим". На другому місці — Мирославка Ляшко із Закарпатської області з віршем Лесі Українки "Як дитиною бувало" із Закарпатської області, а на третьому — Ростислав Степенко з Київської області, який прочитав твір Тараса Шевченка "Думка".
Переможниця виграла електронну книгу і пам'ятні подарунки. Срібний і бронзовий призери отримали набір енциклопедій і англомовну літературу.
![Анюта Славська](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/0/a4/dc04cbe9-c306a9883de9d05f34fb89d257895a40.jpg?v=7517_1)
Всі учасники отримали іменні дипломи та ексклюзивні фірмові пряники. Також голова громадської організації "Славетна Україна" Володимир Зубанов підтримав ініціативу — виділив дітям понад 300 енциклопедій, пазлів і книг з історії України, виданих у рамках загальнонаціонального проекту "Україна: історія великого народу". Книги проекту відзначені численними нагородами на міжнародних книжкових виставках.
![Анюта Славская проекти](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/d/7b/c2a0e7ac-678f13fc04a09a4930143e3c234b97bd.jpg?v=7517_1)
Нагадаємо, пізнавально-розважальне шоу "Kid-Світ" виходить в YouTube і на телеканалі "Київ".
Соціальні мережі "Kid-Світ":