У 2005 році прокуратура Дніпропетровської області порушила п`ять кримінальних справ за статтею „Залучення малолітніх до занять жебракуванням“

Автор
У 2005 році прокуратура Дніпропетровської області порушила п`ять кримінальних справ за статтею „Залучення малолітніх до занять жебракуванням“

2005 року прокуратура Дніпропетровської області порушила три кримінальні справи за фактом викрадення дитини. У всіх випадках дітей було знайдено.

Практика показує, що найчастіше викрадають малюків віком до трьох років. Саме вони потрібні для найбільш ефективного жебрування. Жебрачці з дитиною на руках подає майже кожен. Слова «допоможіть на молоко» мають магічну дію. Навіть найчерствіша людина дістає гаманець. Насправді ж гроші, що подають жебракам жалісливі люди, витрачаються зовсім не на молоко.

А відношення до дитини, з якою така мати жебракує, жахливе. Малюк для неї всього лиш засіб заробітку.

В Дніпропетровському районі був такий випадок, коли крихітна дівчинка від тривалого перебування на вулиці захворіла на запалення легенів і померла. Мати-жебрачка поховала її в посадці біля траси й дуже бідкалась, що жебракувати доведеться самотужки.

У 2005 році прокуратура Дніпропетровської області порушила п`ять кримінальних справ за статтею „Залучення малолітніх до занять жебракуванням“». Але не завжди малюк, якого тримає на руках жебрачка, її дитина. Буває цей вигідний засіб заробітку арендують. Своїх дітей за гроші жебракам на деякий час дають малозабезпечені чи питущі батьки. А буває, що дитину просто викрадають.

Саме таке трапилось з дворічною Віолетою. Вона зі своєю старшою сестрою та братом живе в дуже бідній сім«ї, та дітей там люблять. Одного разу мати взяла Віолету з собою на роботу. Знайома матері, співчуваючи, що дитина заважає працювати, запропонувала допомогу. Після цього дитина зникла. Мати дівчинки побігла до міліцїї. Дитину об`явили в розшук. Була інформація, що дівчинку бачили з жінкою-жебрачкою. Шукали їх більше місяця. З`ясувалось, що викрадачка ховалась у знайомих в селі Чаплиному. Саме там жінку й знайшла міліція. Від правоохоронців жінка не приховувала, що дитину викрала з єдиною метою. Маленьку дівчинку повернули матері, зараз вони перебувають у лікарні. Але поки що дівчинка недовірливо відноситься до чужих людей, хоч наша знімальна група наче їй сподобалась.

09 ноября 2005 16:37

11channel.dp.ua