Хуліганів відправляють не перевиховання у глухі села

Хуліганів відправляють не перевиховання у глухі села

Служба у справах неповнолітніх берлінського району Нойкельн відправила 13-річного хулігана на перевиховання в одне з киргизьких сіл, де він повинен здобути навички соціального гуртожитку.

Як відзначила районна влада, це крайня міра і фактично єдиний шанс для підлітка виправитися. Попередні спроби якось приборкати його не дали жодного результату.

За два роки підліток здійснив більше 100 правопорушень, був помічений у крадіжках, пограбуваннях та нанесенні тілесних ушкоджень.

У службі у справах неповнолітніх відзначають, що відправка до Киргизії не є екзотичною, розважальною поїздкою. Одне з сільських господарств уже довгий час використовується як центр з перевиховання важких підлітків. Ним керує визнаний на міжнародному рівні фахівець.

Відзначимо, що відправка важких підлітків для перевиховання в суворих умовах закордону не є для Німеччини чимось незвичайним. Приміром, у 2008 році управління у справах молоді Гессена відправило 16-річного юнака на дев’ять місяців до Сибіру, де він оселився в селі Сидельниково, куди ще не проникла цивілізація у вигляді водопроводу, телевізора й телефону.