Уряд утворив групу з розроблення Положення про фізкультурно-оздоровчий комплекс Крок до здоров'я

Автор
Уряд утворив групу з розроблення Положення про фізкультурно-оздоровчий комплекс Крок до здоров'я

Кабінет Міністрів України утворив міжвідомчу робочу групу з розроблення проектів Положення про фізкультурно-оздоровчий комплекс “Крок до здоров’я” та методичних рекомендацій щодо забезпечення рухової активності учнів і студентів у навчальний та позаурочний час

Відповідне розпорядження за № 515-р прийнято на урядовому засіданні 13 травня 2009 р.

Згідно з розпорядженням, співголовам міжвідомчої робочої групи також надано право вносити у разі потреби зміни до її складу.

Фізкультурно-оздоровчий комплекс тестування учнів та студентської молоді "Крок до здоров'я" покликаний створити умови щодо формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності та зміцнення здоров'я школярів та студентів.

Передбачається, що комплекс міститиме такі показники: обсяг щотижневої рухової активності (в обсязі 8-12 годин на тиждень); рівень спеціальних знань про особливості рухової активності сучасної людини; фізичний розвиток (передусім співвідношення ваги та зросту дитини); стан функціональних систем організму (серцево-судинна та дихальна система); фізична працездатність та рухові здібності.

Такий комплекс може стати реальним механізмом визначення критеріїв оцінки фізичної підготовленості населення. Нормативи фізичної підготовленості передбачається встановлювати, орієнтуючись на критерії «безпечного рівня» здоров'я — рівня розвитку фізичних якостей, що перешкоджають виникненню фізичної слабкості і захворювань у школярів та студентської молоді.