Випадки мутації вірусу АH1N1 зафіксовано в Мексиці

Автор
Випадки мутації вірусу АH1N1 зафіксовано в Мексиці

Випадки мутації вірусу АH1N1 зафіксовано в Мексиці, вірус, що змінився, може призвести до нових спалахів грипу, він агресивніший, ніж нинішній.

"Аналогічні випадки зареєстрували наші колеги в США та Канаді", - повідомив журналістам директор Національного Центру епідеміології та контролю хвороб Мігель Анхель Лесана, передає РІА «Новости». Він не відкинув можливості, що новий вірус може бути агресивнішим порівняно з вірусом АH1N1.

"Ми проводимо серію біовипробувань, які дозволять нам отримати завершену послідовність гена вірусу й цим підтвердити або спростувати наші припущення", - зазначив мексиканський учений.

Зі свого боку міністр охорони здоров'я Мексики Хосе Анхель Кордова заявив, що мутація вірусу грипу АH1N1 набагато серйозніша за вірус СНІДу.

Нагадаємо, у середу керівництво ВООЗ заявило, що її науковці наступного тижня проведуть дослідження гіпотези, висловленої австралійським вірусологом Адріаном Гібссом. Учений припустив, що вірус АH1N1 створили люди. Гіббс стверджує, що генетичні характеристики вірусу АH1N1 свідчать, що його отримали в одній з наукових лабораторій. Водночас американський Центр контролю та попередження хвороб в Атланті заявив, що "на сьогодні немає переконливих доказів, які підтверджують цю гіпотезу".

За останніми даними, у Мексиці офіційно підтверджено зараження 2656 людей вірусом А/H1N1, 64 хворих умерли.