У Китайському міжнародному форумі з питань освіти в Пекіні беруть участь і українці
- Автор
- Дата публикации
![У Китайському міжнародному форумі з питань освіти в Пекіні беруть участь і українці](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/5/91/e0e3e16a-ed8b42829f64e4524d7fb866c8519915.jpg?v=7157_1)
В ньому є представники понад шістсот вузів з тридцяти шести країн та регіонів світу.
Україну на цьому заході представляють Київський національний університет імені Тараса Шевченка і Дніпропетровський національний університет. У Дніпропетровському національному університеті нині отримують професію майже чотириста студентів з різних провінцій Китаю. Вони надають перевагу таким спеціальностям як філологія, економіка, комп'ютерні технології.
Учасники форуму обговорять питання, пов'язані з реформою і розвитком фундаментальної та вищої освіти, міжнародними міжвузівськими обмінами і співробітництвом. У рамках форуму відбудеться Китайська міжнародна виставка "Освіта-2007".