27 травня, о 10:00 стартує «Пробіг під каштанами», кошти з якого будуть передані у центр дитячої кардіології

27 травня, о 10:00 стартує «Пробіг під каштанами», кошти з якого будуть передані у центр дитячої кардіології

27 травня, о 10:00 стартує «Пробіг під каштанами», кошти з якого будуть передані у Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

У пробізі візьмуть участь команда прооперованих та вилікуванних у Центрі дітей та команда лікарів.

Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України запрошує представників ЗМІ підтримати та висвітлити дану акцію, поспілкуватися з учасниками пробігу.

«Пробіг під Каштанами» відбудеться у неділю, 27 травня 2007р.,

о 09:00-реестрація учасників,

о 10:00- старт пробігу.

Інформаційно:

Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України - провідний медичний заклад МОЗ, де оперують новонароджених та дітей раннього віку із вродженими вадами серця з усіх регіонів України. Центр створено 6 березня 2003 р.

Більшість кардіохірургічних втручань найбільш складному контингенту пацієнтів - дітям України - здійснюється у Центрі. За результатами успішного хірургічного лікування вроджених вад серця Центр вийшов на рівень провідних клінік Європи та США. Завдяки висоокоспеціалізованій невідкладній кардіологічній та кардіохірургічній допомозі тільки у 2006 р. вже врятовано понад 700 дітей з вродженими вадами серця.

Телефон для довідок: 8-067-741-41-49