Програма Від Серця до Серця Благодійного Фонду Майбутнє Сиріт

Автор
Програма Від Серця до Серця Благодійного Фонду Майбутнє Сиріт

Протягом місяця з 15 січня по 10 лютого 2007 року 6 шкіл міста Тернопіль взяли участь в благодійній акції «Поділись іграшкою з сиротою», яка проходила під програмою «Від Серця до Серця» Тернопільського Благодійного Фонду «Майбутнє Сиріт».

Метою акції було залучити дітей і молодь м. Тернополя до благодійництва, подарувати іграшки і радість дітям, що виховуються без піклування батьків на Тернопільщині.

Всього було зібрано 260 м’яких іграшок та близько 100 кг. дитячих речей, що були передані дітям-сиротам дитячого будинку «Малятко», Тернопільському притулку, міському Фонду Червоного Хреста та вихованцям Коропецької школи-інтернат.

Висловлюємо щиру подяку педагогічним та учнівським колективам шкіл №3, №4, №5, №7, №12, №18 м. Тернопіль, а також пані Дзвінки Хайді за розвиток міжнародних стосунків між українськими дітьми штату Мічиган, США та дітьми-сиротами Тернопільщини. Сердечна вдячність людям, які забезпечили транспортування подарунків до дітей, а саме: Видавництву «Горлиця», Rotary Club м. Тернопіль, школі №3 та волонтеру Сергію. Усім зичимо міцного здоров’я, щастя, наснаги і позитивної енергії для оточуючих. Адже, кожен, навіть трошки, може допомогти тим, хто потребує.

Слово від Голови Фонду: Фонд «Майбутнє сиріт» - неприбуткова благодійна організація, яка заснована 3-ма випускниками ВУЗів міста Тернопіль, колишніми вихованцями Коропецької школи-інтернат. Детальніше на сайті Фонду: www.orphansfuture.org

Основне завдання Фонду - це забезпечувати реалізацію освітніх, медичних та благодійних програм через залучення ресурсів громади Тернопільщини, для вирішення проблем сиріт Тернопільщини.

Будь-яка надана допомога або пожертва Фонду спрямовується на програми сиріт та звітується перед кожним, хто надав таку допомогу.

р/р 26006000723001, МФО: 338705, ВАТ АКБ «НАДРА», Код: 34334394 Призначення: Пожертва. (або конкретно вказати призначення вашої допомоги)