Повна загальна освіта в Москві стане обов'язковою

Повна загальна освіта в Москві стане обов'язковою

Середня (повна) загальна освіта в Москві стане обов'язковою. Відповідні виправлення до закону "Про загальну освіту в місті Москві" підтримала комісія з освіти Мосміськдуми.

"Цей закон підкріпить право дитини бути прийнятою до 10-го класу. Є такі керівники, які не хочуть з трійками брати учня до 10-го класу", - заявив редактор проекту, керівник столичного департаменту освіти Любов Кезіна.

Депутат Мосміськдуми Євгеній Бунімович, у свою чергу, відзначив, що "мова йде не про те, щоб заганяти всіх силою до 10-го класу". "Місто гарантує різні форми освіти - професійні класи, коледжі, кадетські школи й інші освітні установи", - нагадав депутат.

У запропонованому законопроекті вимога обов'язковості середньої загальної освіти поширюється на осіб до 18-ти років. "Однак якщо дитина старше 18-ти хоче навчатися, ми дамо йому освіту, хоча ми не зобов'язані це робити", - відзначила Кезіна. За даними керівника департаменту, у цей час 75% школярів доучуються до 11-го класу.

Схвалений на комісії законопроект буде винесений на засідання Мосміськдуми 7 вересня. Нагадаємо, що сьогодні обов'язковою у Росії є 9-річна освіта.

//osvita.org.ua/