Проведено Всеукраїнський зліт учасників дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Сокіл (Джура)

Проведено Всеукраїнський зліт учасників дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Сокіл (Джура)

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 09.04.2010р. N 297 на базі Центрального табору туристського активу учнів Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (Закарпатська область, Іршавський район, с.Осій) з 16 по 25 липня 2010 року відбувся Всеукраїнський оздоровчий зліт учасників дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл ("Джура").

У зльоті взяли участь 265 учасників з областей України та м.Севастополя - переможці обласних (міських) зльотів гри "Сокіл"("Джура"), які відбулися протягом травня-червня 2010 року по всій Україні.

Згідно з програмою заходу проведено два одноденних походи до цікавих природних об'єктів Закарпаття, оцінювалось наметове таборування, учасники демонстрували вправність з таких видів змагань, як впоряд (стройова підготовка), народна боротьба "Навхрест", подолання смуги перешкод із використанням козацької легенди, стрільба з різних видів зброї. Цікаво і напружено пройшли ігри "Рятівник", "Пластун", "Відун", Теренова гра. Свої творчо-мистецькі здібності учасники зльоту "Джура-2010" показати біля ватри "У колі друзів".

Переможці окремих змагань та конкурсів отримали від організаторів кубки, грамоти, сувеніри, а також дипломи учасників зльоту "Джура-2010", сувенірну емблему заходу, футболку з тематичною символікою, плакатну продукцію, фахові розробки з організації гри "Сокіл"("Джура").

Зліт "Джура-2010" проводився у партнерстві з Радою Українського козацтва при Президентові України, Головним штабом гри "Сокіл" ("Джура"). Значну допомогу в реалізації програми зльоту надали Міністерство оборони України та Міністерство внутрішніх справ України, а також ряд громадських організацій.