Міні-конференція за підсумками XVIII Міжнародної конференції з питань ВІЛ/СНІДу

Міні-конференція за підсумками XVIII Міжнародної конференції з питань ВІЛ/СНІДу

28-30 липня 2010 року у Києві проходить міні-конференція, на якій представлено найкращі доповіді, досягнення та досвід XVIII Міжнародної конференції з питань ВІЛ/СНІДу, що 18-23 липня проходила у столиці Австрії Відні.

Близько сотні спеціалістів зі всієї України в живій дискусії обговорять основні здобутки Віденської конференції.

Міжнародна конференція з питань ВІЛ/СНІДу - це форум, який проводиться раз на два роки та збирає відомих політиків, вчених, експертів, лікарів, пацієнтів, котрі діляться свіжими напрацюваннями, ідеями та досягненнями в сфері протидії ВІЛ/СНІДу.

Цього року у Відні вперше була представлена Україна, зокрема профілактичні і лікувальні програми, що впроваджуються в нашій державі. А головне – було заявлено, що в Україні вперше зафіксовано спад інфекції серед молодих споживачів наркотиків (впродовж 2008-2009 рр).

Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту представили на Конференції у Відні Начальник відділу формування здорового способу життя департаменту молодіжної політики Вікторія Сановська та заступник директора Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді Ірина Дубиніна.

В Київ напрацювання Віденської конференції привезли учасники Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

Протягом трьох днів в Києві триває корисне та цікаве спілкування експертів з України, Росії та Казахстану.

Робота Офіційного Центру Доступу до Конференції – це можливість для фахівців в сфері ВІЛ/СНІДу, отримати найважливішу та найбільш цікаву інформацію, представлену у Відні, та живцем поспілкуватися з міжнародними експертами. Така конференція в Києві – ще один шанс для активістів з регіонів отримати нові знання та навички, щоб впроваджувати їх в щоденній роботі.

Офіційні Центри Доступу до Конференції пройдуть синхронно в Києві, Москві(Росія) та Алма-Ати(Казахстан). Між містами організовано відеозв’язок.