Вперше - засідання сесії Генеральної Асамблеї Всесвітньої Дитячої Ліги Націй

Вперше - засідання сесії Генеральної Асамблеї Всесвітньої Дитячої Ліги Націй

Як повідомляє прес-служба Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, у липні цього року вперше пройде засідання сесії Генеральної Асамблеї Всесвітньої Дитячої Ліги Націй. Захід відбуватиметься у рамках 9-го Міжнародного дитячого фестивалю "Змінимо світ на краще!", організаторами якого є Всеукраїнський Благодійний Фонд Надії і Добра та Міжнародний дитячий центр "Артек" за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і Міністерства закордонних справ України.

Про підготовку до фестивалю йшлося на прес-конференції 15 липня 2010 року за участю начальника управління оздоровлення та відпочинку дітей Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту Лідії Юрченко, заступника генерального директора Міжнародного дитячого центру "Артек" Віктора Книша та Голови Благодійного Фонду Надії і Добра, голови Організаційного комітету фестивалю Валентини Довженко.

Учасники прес-конференції повідомили, що Міжнародний дитячий фестиваль "Змінимо світ на краще!" відкриється 21 липня цього року в "Артеку". В цьому році у заході братиме участь рекордна кількість дитячих делегацій – з 55 країн світу.

У рамках роботи Всесвітньої Дитячої Ліги Націй відбудуться тематичні секції "Рівні права – рівні можливості", "Екологічна безпека планети", "Міста майбутнього", діятиме міжнародний прес-центр.

У мистецькій програмі "Планета талантів" візьмуть участь творчі колективи, які продемонструють свої здобутки в пісенному, хореографічному, музичному, цирковому та оригінальному жанрах, образотворчому мистецтві.

Також проходимуть змагання з геокешингу, хобі-клуби та етноярмарки.

У "Артеку" 30 липня цього року святкуватимуть День миру, головними подіями якого стануть заключна сесія Всесвітньої Дитячої Ліги Націй, церемонія миру із встановленням Стовпу Миру представниками японської делегації та святкова вистава "Зазирни у майбутнє".

На сьогодні за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту проводиться підготовча робота до фестивалю, формується склад української делегації, готується фестивальна програма та її матеріально-технічне забезпечення. До складу української делегації увійдуть діти з активною громадською позицією, зокрема, переможці міжнародних та всеукраїнських олімпіад і конкурсів.

Нагадаємо, завдяки проведенню фестивалю з Україною познайомилися близько 6 тисяч дітей із 67 держав світу. На запрошення закордонних учасників фестивалю, близько 3 тисяч маленьких українців побувало у 20 країнах світу.

Учасники минулорічного фестивалю – представники 50 країн світу – заснували Міжнародну організацію "Всесвітня Дитяча Ліга Націй" зі штаб-квартирою у Міжнародному дитячому центрі "Артек", прийняли спільне звернення до Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.