КМДА знову піднімає питання про введення у школах уроків релігієзнавства

КМДА знову піднімає питання про введення у школах уроків релігієзнавства

Київська міська державна адміністрація вирішила вивчити можливість введення в школах уроків або факультативів релігієзнавства - Слова Божого. Про це на апаратній нараді в КМДА сказав Київський міський голова Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО.

"Я ще раз говорю: є такі звертання, і наша влада торік обговорювала це питання... Тому я звертаюся до всіх присутніх: і обміркувати, і формувати, і бути ініціаторами подібного заходу", - сказав ОМЕЛЬЧЕНКО.

Перший заступник начальника Головного управління освіти і науки КМДА Віра ГОРЮНОВА сказала журналістам, що в управління дійсно надходять звертання батьків школярів із проханням вивчити можливість введення такого предмета. "Сьогодні багато батьків вважає, що повинно бути Слово Боже ", - сказала ГОРЮНОВА. Вона припускає, що якщо подібний предмет і буде викладатися, то ймовірніше всього , як релігієзнавство на факультативах або кружках .

"Це буде релігієзнавчий предмет, щоб діти могли розібратися разом з батьками, яку вони хочуть вивчати віру", - сказала ГОРЮНОВА.

Вона додала, що з 1 вересня в школах вводиться предмет "Етика", програма якого приділяє увагу християнській етиці.

//www.kievpress.info