У Києві відкривається школа для дружин

У Києві відкривається школа для дружин

1 вересня чекають молоді столичні дівчата, які вирішили підійти професійно до створення родини. Відтепер ази шлюбної справи будуть вивчати в спеціальній школі, заняття в якій розпочнуться з нинішньої осені. Сюди може потрапити будь-яка молода особа, починаючи з 18 років.

Перелік предметів в "школі для дружин" досить різноманітний: етика, психологія, соціологія, іноземна література, англійська, французька, німецька, італійська та іспанська мови, образотворче мистецтво, кулінарне мистецтво й навіть філософія. Але все-таки головну увагу, за словами власників школи, буде приділено секс-підготовці майбутніх дружин. Цей окремий курс складається з навчання еротичним танцям, масажу й, звичайно, - "вищому пілотажу" у ліжку. Кажуть, що у вчителя відібрані найкращі жіночі екземпляри, які користуються величезною популярністю серед елітних бізнесменів.

Мабуть, найважчим для багатьох дівчат стане зовсім не наука спокуси та зваби, а... ціна занять. Вартість одного семестру варіюється від трьох до п'яти тисяч доларів, залежно від обраних предметів. Проте засновники прогнозують швидкий успіх своєму дітищу та говорять, що не за горами той час, коли їхні школи відкриються в кожному районі столиці України, а потім і у всіх великих містах. На даний момент заклад здатний прийняти 200 учениць.

//osvita.org.ua/