Українські діти вже 20 років лікуються на Кубі

Українські діти вже 20 років лікуються на Кубі

24 лютого в Колонній залі КМДА відбувся фінал Міжнародного фестивалю для дітей з особливими потребами «Ми – частина світу!» з нагоди 20-річчя спільної оздоровчої програми дітей України в Республіці Куба. В урочистих заходах взяли участь перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Куба в Україні Фелікс Леон Карбальо, начальник управління у справах інвалідів, жінок, ветеранів війни та праці КМДА Ірина Голубєва та представники громадських організацій дітей з обмеженими можливостями. Про це інформує прес-служба КМДА.

«Цього року ми відзначаємо 20-річчя співпраці між Україною та Республікою Куба щодо оздоровлення українських дітей з особливими потребами в цій країні. За 20 років плідної співпраці оздоровчі центри на Кубі відвідали 22 тисячі українських дітей-інвалідів та дітей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Республіка Куба за цей час витратила на оздоровлення наших дітей 350 мільйонів гривень», – зазначила Ірена Кільчицька.

20 переможців Міжнародного фестивалю «Ми – частина світу!», які взяли участь в конкурсі творчих робіт, отримали сертифікати на оздоровлення у лікувально-оздоровчому центрі «Тарара» на Кубі.