Пріоритети діяльності Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту на 2010-й рік.

Пріоритети діяльності Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту на 2010-й рік.

Колегія Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту затвердила пріоритети діяльності відомства на 2010-й рік. Відповідне рішення було ухвалене за підсумками засідання Колегії, яке проходило в селекторному режимі 9 лютого 2010 року в Києві.

Серед пріоритетів діяльності Міністерства в 2010 році:

  • Завершення реформування системи дитячо-юнацького спорту. Збільшення кількості вихованців ДЮСШ на 20%. Проведення реформи системи фізичного виховання в навчальних закладах спільно з Міністерством освіти та науки та Міністерством охорони здоров’я. Розробка та затвердження нормативно-правових актів на виконання нової редакції закону про фізичну культуру та спорт. Створення 10 нових місцевих центрів фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх". Розвиток матеріально-технічної бази сфери фізичної культури і спорту.
  • Зменшення на 25% кількості безпритульних дітей, які перебувають у притулках для дітей. Забезпечення реалізації права дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сімейному оточенні. Подальша активізація національного усиновлення. Забезпечення реформування інтернатних закладів для дітей-сиріт спільно з Міністерством освіти та науки, Міністерством охорони здоров’я, Міністерством праці та соціальної політики.
  • Проведення національної кампанії "Стоп насильству!". Запровадження механізму запобігання насильству в сім’ї через створення мережі центрів роботи з жертвами та особами, які вчиняють насильство в сім’ї.
  • Проведення державної атестації і створення державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з метою підвищення рівня безпеки та якості надання оздоровчих послуг. Забезпечення цілорічного функціонування Міжнародного дитячого центру "Артек" та Українського державного центру "Молода гвардія".
  • Попередження соціального сирітства шляхом введення системи раннього виявлення сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Колегія також визнала роботу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту за підсумками 2009 року ефективною, результативною та такою, що відповідає суспільним потребам.