Проведено супервізію діяльності Рубіжанського обласного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді
- Автор
- Дата публикации
![Проведено супервізію діяльності Рубіжанського обласного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/3/c5/5acfcc49-75daec07b44f0e858029655e87d22c53.jpg?v=7171_1)
3 лютого 2010 року Луганський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів чергову супервізію діяльності спеціалістів Рубіжанського обласного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді.
Під час супервізії спеціалісти Луганського обласного центру особливу увагу приділили питанням планування та визначення пріоритетів діяльності закладу на 2010 рік, взаємодії закладу з центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області та партнерськими організаціями, а також здійснення апробації оцінки потреб дітей з ВІЛ-позитивним статусом та їх сімей та забезпечення соціального супроводу дітей та молоді з числа клієнтів закладу.
Протягом поточного року Луганським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді заплановано щоквартальне проведення супервізійних нарад та зустрічей зі спеціалістами зазначеного закладу соціального обслуговування.