Проект оцінки потреб дитини та її сім’ї

Проект оцінки потреб дитини та її сім’ї

Відповідно до річного плану роботи та ефективного проведення в регіоні апробації проекту оцінки потреб дитини та її сім’ї, 27-28 січня 2010 року на базі Івано-Франківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся освітній навчальний тренінг для фахівців районних, міських, селищного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді регіону.

Зазначений тренінг проведено менеджером тренінгових програм Представництва благодійної організації «Кожній дитині» в Україні спільно із спеціалістами обласного центру.

Окрім фахівців районних, міських, селищного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у тренінгу взяли участь директори центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальники служб у справах дітей Галицького, Рожнятівського, Снятинського районів та м. Івано-Франківська, де проходить апробація оцінки потреб дитини та її сім’ї.

Основними питаннями, що обговорювалися на тренінгу стали: теоретичне підґрунтя оцінки потреб дитини та її сім’ї, модель такої оцінки (компоненти, показники, індикатори, алгоритм, процедура), а також особливості оцінки потреб дитини, батьківського потенціалу, факторів сім’ї та середовища. Крім того, окрему увагу на тренінгу приділили міжвідомчій взаємодії під час проведення оцінки та практичним аспектам роботи з отримувачами послуг.