Закрито майже половину шкіл України

Закрито майже половину шкіл України

У зв'язку з різким зниженням температури повітря тимчасово призупинено навчально-виховний процес в окремих загальноосвітніх навчальних закладах Автономної Республіки Крим, Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Луганської, Львівської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Севастополь.

Станом на 27 січня 2010 року не проводиться навчання у 9183 загальноосвітніх навчальних закладах (46,7% всіх шкіл країни), не навчаються 1318693 учнів (30,5 % від їх загальної кількості).

У порівнянні з 25 січня кількість навчальних закладів, що тимчасово призупинили навчально-виховний процес, збільшилася на 2470 одиниць, кількість учнів, які не навчаються, - на 331959 осіб.

У тому числі спостерігається призупинення навчального процесу у зв'язку із захворюваністю на ГРВІ. Не здійснюється навчання у 28 загальноосвітніх навчальних закладах, не навчається - 4 454 учнів.

Ситуація перебуває на постійному оперативному контролі Міністерства та управлінь освіти і науки облдержадміністрацій.