Що робити, якщо бачите на вулиці бездоглядну дитину

Що робити, якщо бачите на вулиці бездоглядну дитину

Заступник голови облдержадміністрації Людмила Бєлова звернулася до усіх мешканців області з проханням, якщо вони бачать на вулиці бездоглядну дитину, обов’язково їй допомогти, адже саме діти найбільш вразливі до цих холодів.

"Я звертаюся до усіх мешканців Харкова та області, якщо у поле вашого зору потрапили такі діти, не залишайтеся байдужими до їхньої долі, біди, допоможіть їм, можливо, харчами, теплим одягом, і направте їх до наших державних закладів для дітей, там також мають вказівки і готові приймати дітей, а потім вже направляти їх на місця постійного проживання, перебування", - зазначила заступник керівника області.

Мова йде про обласні притулки у Харкові, а також центри соціально-психологічної реабілітації дітей.

Крім того, у кожній школі, у кожному обласному інтернаті є чергові, які готові протягом усієї доби приймати таких дітей, направляти їх до відповідних закладів, чи то лікарня, якщо потрібна така допомога, чи то заклади для дітей сиріт та з особливими потребами.

За словами заступника керівника області, також є домовленість з православними та католицькими храмами, аби вони допомагали таким дітям, а потім передавали їх до відповідних установ.

Людмила Бєлова зазначила, якщо поруч немає ані притулків, ані центрів соціально-психологічної допомоги, ані церков, необхідно привести дитину до лікарні або ж до відділку міліції, а співробітники вже знають, що необхідно робити в такому випадку.