Караул МНС замість швидкої

Караул МНС замість швидкої

У Чернігівському районі Запорізької області породіллі була потрібна допомога рятувальників, щоб дістатися до пологового будинку. Як повідомили агентству «інтерфакс-Україна» у ГУ МНС України в Запорізькій області в понеділок, 25 січня о 04:43 на пункт зв'язку служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що автомобіль швидкої допомоги не проїхав через замети в село Могиляни, де у жінки почалися пологи.

На допомогу породіллі виїхав черговий караул ППЧ-21 з охорони смт. Чернігівка. Бійці МНС за допомогою гнучкого зчеплення витягли автомобіль швидкої допомоги з снігу, пересадили медичний персонал у пожежний автомобіль підвищеної прохідності, і вирушили на виклик.

Породіллю забрали, по дорозі у неї почалися перейми. Проте, в пологовий будинок її доставили благополучно. О 6 годині ранку в понеділок щаслива мати народила дівчинку 54 см, вагою 3 кг 700 г. За цю зиму чернігівчанські рятувальники вже вдруге допомагають породіллям.

Попередній виклик був 18 грудня, швидка допомога також не змогла проїхати через снігові замети. Рятувальники забрали медиків і довезли до місця виклику. На той момент пологи вже успішно прийняв чоловік породіллі. Після надання першої медичної допомоги матір і дитину, рятувальники доставили їх до медичної установи.