Дітям повертають здані в оренду садочки

Дітям повертають здані в оренду садочки

У Львові в 2010 році за рахунок вивільнення приміщень садочків від орендарів та будівництва нових дошкільних закладів планують відкрити ще 20 додаткових груп. Про це сьогодні, 19 січня, під час брифінгу повідомив директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олексій Побурко.

"Ситуація з садочками щороку покращується. Зокрема, у 2009-му році ми відкрили 11 додаткових груп за рахунок вивільнення приміщень від орендарів. Також минулого року ми відкрили новий садочок на 6 груп, який повністю відремонтовано – це садочок "Казка", що на вулиці Патона. Тому, я сподіваюсь цього року, за попередніми підрахунками, вдасться відкрити ще близько 20 груп", - зазначив Олексій Побурко.

За словами чиновника, на сьогодні майже 60% дітей у Львові охоплено дошкільною освітою, а за попередніми підрахунками для того, аби задовольнити попит, потрібно охопити "дошкіллям" 80% дітей. "Зважаючи на те, що в наших групах є більше дітей, ніж того вимагають норми, для того, аби повістю задовольнити попит, потрібно ще близько 200 груп. Якщо продовжуватимемо такими темпами, то за 3 роки вдасться забезпечити усіх бажаючих", - зазначив Олексій Побурко.

Нагадаємо, що за три роки у Львові відкрили 102 групи у дошкільних закладах, де зараз виховується 2500 дітей.