Столична влада виділить додаткові кошти на реконструкцію кількох шкіл Солом’янського району

Автор
Столична влада виділить додаткові кошти на реконструкцію кількох шкіл Солом’янського району

Київська міська державна адміністрація має намір виділити з міського бюджету додаткові кошти на продовження реконструкції кількох шкіл Солом’янського району. Про це йшлося під час виїзної наради керівництва міста на території Солом’янського і Шевченківського районів. Зокрема Київський міський голова Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО ознайомився із ходом реконструкції та розширення шкіл № 177 (вулиця Курська, 12), № 115 (вулиця Кавказька, 10), № 144 (проспект Червонозоряний, 6), а також відремонтованої школи № 41 у Шевченківському районі (проспект Перемоги, 7а).

Так, наприклад, за словами ОМЕЛЬЧЕНКА, днями було прийняте рішення додати 7 мільйонів гривень коштів на реконструкцію і будівництво наступної черги школи № 177, таким чином, тут задіяні загалом 11 мільйонів міських коштів, і 2 мільйони – районних, а загальна вартість будівельних і ремонтних робіт сягає 27 мільйонів. Відтак міський голова пообіцяв, що одразу після освоєння всіх наявних коштів у першому півріччі місто знову виділить „таку ж суму, як у першому кварталі”.

Так само профінансує місто реконструкцію найстарішої школи Солом’янського району – № 115, загальна вартість реконструкції якої становить 32 мільйона гривень. І оскільки Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Києва на 2006 рік вже передбачено 4,9 мільйона, то документи на решту фінансування (майже 28 мільйонів) будуть відкриті у квітні. Крім того, під час наради столичний голова зобов’язав Головне управління освіти і науки проконтролювати, аби до початку нового навчального року 2006-2007 у всіх школах Києва були відремонтовані туалети.