Проект створення телемедичної мережі, став можливим завдяки співпраці бізнесу, Уряду та системи ООН в Україні
- Автор
- Дата публикации
- Автор

Новий проект, створення телемедичної мережі, став можливим завдяки співпраці бізнесу, Уряду та системи ООН в Україні.
"Організація Об'єднаних Націй та її агентства підтримують розвиток телемедицини в різних країнах, зокрема Програма розвитку ООН підтримує пілотні телемедичні проекти у віддалених регіонах республік Середньої Азії, а Всесвітня організація здоров'я має окрему програму "електронного здоров'я" (eHealth), яка охоплює деякі європейські країни та спрямована на покращення систем охорони здоров'я за допомогою інформаційних та комунікаційних технологій, - повідомив Ігор Поканевич, Керівник Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Україні. - Український проект є унікальним щодо складу партнерів. Присутність компанії "МТС" серед його партнерів є свідоцтвом того, що український приватний сектор у новий та інноваційний спосіб може брати участь у вирішенні соціальних проблем суспільства, в якому він працює".
"Представництво ООН в Україні особливо приємно відчувати себе з'єднувальною ланкою даного проекту, який, визначивши соціальну потребу (доступна високоякісна медицина для всіх) та, вважаючи телемедицину можливим шляхом її задоволення, мобілізував свої знання і досвід роботи як з державними установами, так і приватними компаніями для спільного впровадження ними проекту "Мобільна медицина"", - додав пан Поканевич.
Реалізація проекту базується на використанні новітніх телекомунікаційних технологій та досвіду Оператору зв'язку МТС.
"Телекомунікаційний ринок - це хребет національної економіки України, оскільки можливість оперативної передачі інформації, це визначальний чинник в розвитку будь-якої з галузей, будь то банківський сектор, металургія, аграрна галузь або будь-яка інша.
Проте на наш погляд телекомунікаційні технології мають ще величезний невикористаний потенціал можливостей. Він невичерпний, та може і повинен приносити користь у всіх можливих сферах життя суспільства. Зокрема - у медицині, - відзначив Андрій Дубовсков, Генеральний директор МТС-Україна. У проекті, про початок якого ми сьогодні заявляємо, використовуватимуться складні телекомунікаційні технології і сервіси, якими сьогодні користуються найбільш технологічно просунуті клієнти МТС, великі національні і міжнародні компанії, що працюють в Україні. Я дуже радію тому, що ми робимо ці технології доступними і в медицині".
Пан Дубовсков підкреслив, що згаданий проект є некомерційним, а відтак інші компанії можуть долучитися до розбудови вітчизняної системи охорони здоров'я.