Стартував новий етап шкільних змагань «Біола - Ігри чемпіонів» - розіграш міських кубків

Стартував  новий етап шкільних змагань «Біола - Ігри чемпіонів» - розіграш міських кубків

28 вересня 2009 року в Луганську стартував новий етап шкільних змагань «Біола - Ігри чемпіонів» - розіграш міських кубків. Окрім щорічного обласного чемпіонату, який кожної весни проходить по всій Україні, цієї осені започатковано проведення поєдинків шкільних команд у десяти містах України.

Першими за кубок свого міста змагалися учні у Луганську. Нагороду виборювали 12 найкращих шкільних команд. Окрім головного наставника шкільних команд Олімпійського чемпіона зі штовхання ядра Юрія Білонога, учасників підтримували представники місцевої влади, Віце-президент Асоціації атлетів «Клуб «Біола», призер Олімпійських ігор з метання молота Олександр Крикун, триразова Олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Ольга Бризгіна.

Володарем першого з міських кубків стали учні загальоноосвітньої школи № 55, друге місце здобула команда ЗОШ № 59, а третє - виграли представники ЗОШ № 18.

Наступними за кубок свого міста змагаються школярі Макіївки. Останнім містом, у якому цієї осені пройде новий етап Ігор чемпіонів, стане Чернігів. Команду-володаря кубка там визначатимуть 16 листопада.

Довідково:

Всеукраїнські учнівські змагання «Біола - Ігри чемпіонів» започаткували у 2007 році Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти та науки України спільно з Асоціацією атлетів «Клубом «Біола». Партнерами змагань стали «ЮніорБанк», «InterAtletika» та «Гала Радіо».

У 2009 році Всеукраїнські учнівські змагання підтримав Президент України Віктор Ющенко. До організаторів змагань приєдналися Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Національний олімпійський комітет України.

Всеукраїнські учнівські змагання «Біола - Ігри чемпіонів» набувають все більшої популярності, кількість їх учасників протягом трьох років зросла у п'ять разів. У цьогорічних змаганнях, які проводилися у січні-травні, взяли участь понад 2 мільйони школярів.

Програма змагань побудована у формі захоплюючої гри. Вона ретельно розроблена фахівцями, спортсменами та педагогами. Щоб заохотити дітей до цікавого світу спорту, створено особливі спортивні знаряддя для проведення спеціальних цікавих конкурсів, спрямованих на зміцнення командного духу та розвиток фізичних якостей.