Юрій ПАВЛЕНКО привітав молодь з Днем студента

Юрій ПАВЛЕНКО привітав молодь з Днем студента

Дорогі друзі!

Від усього серця хочу привітати з Днем студента!

Студентські роки – це прекрасна, неповторна пора. Пора надій і великих звершень, наполегливої праці, професійного визначення, вибір власної життєвої позиції. А ще – це найщасливіші роки молодості, палкого кохання, буяння мрій, бажання жити і творити.

Студенти – це люди, котрі мають особливий статус, своєрідний менталітет, свої політичні уподобання, погляд на державу, в якій їм жити та працювати.

В усі часи престижно було володіти таким омріяним і таким бажаним студентським квитком, адже студенти – інтелектуальна, політична та ділова еліта, плеяда майбутніх діячів культури і мистецтва, надія та гордість кожної країни.

Хочеться побажати Вам наполегливості у досягненні мети, щоб у ваших серцях завжди палав вогонь молодого завзяття, надії та любові. Ваша творча уява, енергія й невичерпний потенціал мають важливе значення для подальшого розвитку та процвітання України.

Пам’ятайте – майбутнє належить компетентним, цілеспрямованим особистостям, які крокують у ногу з часом. Саме ці якості дозволять Вам реалізувати себе, знайти своє достойне місце в суспільстві, стати справжніми господарями своєї долі.

Щиро Ваш!

Міністр Юрій ПАВЛЕНКО