Під егідою «Національної Медичної Премії» розпочинає роботу проект «Народний лікар»

Під егідою «Національної Медичної Премії» розпочинає роботу проект «Народний лікар»

З 13 серпня під егідою «Національної Медичної Премії» розпочинає роботу новий проект «Народний лікар».

Багатьом з нас є за що дякувати українським медикам, є про що розповісти тим, хто втратив надію на вітчизняну систему охорони здоров’я і спеціалістів що в ній працюють. «Народний лікар» - це історія про медицину на яку ми заслуговуємо і про надії які на неї покладаємо. Кожен матиме змогу розповісти про тих, кому вдячний за одужання чи бодай життя своїх близьких. Історії будуть друкуватися на шпальтах газет і демонструватися у ефірі телеканалів.

У нашій країні є медики - професіонали віддані свої справі, що кожного дня рятують життя і справджують наші надії на одужання.

Суспільство має задекларувати рівень очікувань, що до представників медичної галузі, щоб ті, хто зараз тільки обирає собі професію, розуміли чого від них чекатиме пацієнт і чого вимагатиме фах, що є не просто робою, а покликанням.

Досить розподіляти суспільство на лікарів і пацієнтів. Всі ми прагнемо здоров’я українського народу. Всі прагнемо бути здоровими і отримувати медичну допомогу на високому рівні. Надарма кажуть, що «нарікання розділяє людей, а надія об’єднує» тільки об’єднавши наші надії, зусилля і сподівання ми зможемо досягти конкретних, відчутних змін на краще. Нехай сьогодні у межах одного чи декількох проектів, проте завжди краще починати з маленьких дій, ніж з великих слів.

Надсилати свої історії «Народного лікаря» можна на електрону ([email protected]) або поштову (м. Київ, 02192, а/с 91) адреси Організаційного комітету «Національної Медичної Премії».

Не залишайтеся байдужими, коли ваша думка дійсно має значення!