У жінки, яка під час вагітності перехворіла ГРЗ, грипом чи ангіною, дитина ніколи не матиме здорової флори кишечника

 У жінки, яка під час вагітності перехворіла ГРЗ, грипом чи ангіною, дитина ніколи не матиме здорової флори кишечника

Офіційно в Україні народження дитини коштує державі 116 грн. Стільки ж коштів витрачає держава за день перебування породіллі у пологовому будинку. Про це сьогодні, 6 серпня, у коментарі журналістам прозповіла головний лікар Львівського міського комунального полового будинку №1 Людмила Шекета.

Водночас вона додала, що в Італії, наприклад, народження дитини коштує 12 тис. євро. Приватних пологових будинків зараз у Львові немає, водночас у Києві приватні пологи коштують приблизно 8 тис. грн. Утім кожна сім’я може, як віддяку, перерахувати на рахунки Львівського полового будинку №1 офіційні благодійні внески. Медики запевняють, що це лише за бажанням пацієнтів і, «хто скільки може».

Також Людмила Шекета частково розвіяла міф про те, що при народженні дитині в пологовому будинку можна занести стафілокок. Вона пояснила, що в світі вже давно є діагноз дизбіоз, але дитина, яка має нормальну кишкову флору, ніколи не буде мати ні стрептокока, якого «боїться весь світ», ні стафілококу, якого «давно у світі перестали боятися». «Треба розуміти, що у жінки, яка під час вагітності перехворіла ГРЗ, грипом чи ангіною, дитина ніколи не матиме здорової флори кишечника», – зазначила Людмила Шекета.