Триває фотоконкурс Світ дитячої мрії

Триває фотоконкурс Світ дитячої мрії

В Україні триває ІV Всеукраїнський фотоконкурс “Світ дитячої мрії”. Організаторами конкурсу виступили Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді спільно з Українським Фондом «Благополуччя дітей». За його результатами у столиці в листопаді відбудеться фотовиставка, де будуть представлені найкращі роботи.

Тематикою цьогорічного конкурсу організатори оголосили ствердження виховання дитини у родині, як національної цінності, адже лише у колі рідних і близьких людей малюк може навчитися любові та турботи, і саме таку модель відносин втілюватиме в життя у власній родині.

Надіслані на фотоконкурс роботи мають відображати в динаміці реальні життєві ситуації, в яких центральною фігурою є дитина (діти) в життєдіяльності та взаєминах у сімейному оточенні. Зображене має стверджувати цінність дитини в родинному колі, пропагувати сімейні форми виховання, відтворювати світ дитячих мрій. Кожен з учасників може подати не більше п’яти робіт.

Найяскравіші «фотомиттєвості», які будуть представлені на фотовиставці, визначатиме незалежне професійне жюрі.

Номінації фотоконкурсу:

1."Моя сім’я – найкраща в світі" – сім’я, як середовище для вихованнягромадянина в любові, злагоді, спільній грі, праці та відпочинку;

2."Тепер я маю родину" – сімейні форми виховання (опікунські та прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу), як осередки виховання дитини в сімейному оточенні;

3."Рідне село. Традиції сім’ї"–виховання дітей усільській родині в гармонії з довкіллям, відображення першоджерел роду, зв’язку поколінь, народних традицій.