На Буковині викрадача дитини засудили на 10 років

На Буковині викрадача дитини засудили на 10 років

Тридцятирічного мешканця с. Чагор, якого звинувачують у викраденні 6-річного хлопчика, Апеляційний суд Чернівецької області засудив до 10 років позбавлення волі. Його дружину, як співучасницю злочину, засуджено до двох років обмеження волі (умовно) з випробувальним терміном в один рік. Наразі в обвинувачених є місячний термін на оскарження цього рішення. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив прокурор області Йожеф Орос.

16 лютого цього року у Чернівцях з бару, що розташований на ринку «Головний», невідомий викрав сина господарки закладу. Шестирічного хлопчика зловмисник привіз до себе додому у село Чагор Глибоцького району. Викрадач спочатку грався із хлопчиком, але коли дитина попросилася додому, почав її душити. Гадаючи, що дитина померла, він замкнув її у підвалі. Однак, через певний час, заглянувши у підвал, він побачив, що дитина ворушиться. Дружина викрадача, яка працювала у дитсадку, повернувшись з роботи додому, змусила відвезти хлопчика до міста. У Чернівцях подружжя поклало дитину у коробку та залишило голим на смітнику при мінусовій температурі. Тільки зранку оператор котельні випадково знайшов на смітнику у коробці дитину, яка, на щастя, залишилася живою.

Проти зловмисника було порушено кримінальну справу за статтями: 146 частина 2 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), статтею 15 частиною 2 (замах на злочин), статтею 115 частиною 2 (умисне вбивство). Обвинуваченого у викраденні 6-річного хлопчика визнали психічно здоровим.

Це вже другий злочин, вчинений 30-річним чоловіком. До цього він вже був засуджений до 3,5 років ув’язнення за навмисний підпал кількох житлових будинків у своєму селі. Тоді його також було визнано осудним.