Уряд відзначив роль церков у моральному вихованні молоді

Уряд відзначив роль церков у моральному вихованні молоді

Спільна позиція Уряду та українських церков щодо збереження моральних принципів у суспільстві дає можливість належно виховувати молоде покоління. Таку думку висловив Віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник, виступаючи на зустрічі Прем’єр-міністра з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

«Я прошу вас спільної відповідальності, допомоги. Пліч-о-пліч з Урядом разом ми маємо шанс поза цими політичними баталіями навести лад і таким чином допомогти у належному вихованні нашого молодого покоління», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

«Я думаю, що якщо ми будемо разом працювати, то в невдовзі з українських телеекранів, з ефірів зникне пропагування культу насилля, ксенофобії і не толерантного відношення до інших національностей, представників інших віросповідань. Я думаю, що таким чином ми можемо зупинитися за крок. Слава Богу, Україну до цього часу оминали такі кричущі факти, від яких здригається чи-то Німеччина, чи-то інші цивілізовані країни. Ви знаєте про події в школах. Це все результат того, що діти бачать з телевізорів», – сказав Іван Васюник.

Він зауважив, що протягом останніх п’яти років були, на його переконання, здійснені свідомі кроки для того, щоб така важлива функція держави, як захист суспільної моралі, не виконувалася. Однак, тепер урядова Національна експертна Комісія з питань захисту суспільної моралі працює.

Також Віце-прем’єр подякував церквам за велику роботу в умовах фінансової та економічної кризи, і за те, що вони допомагають підтримувати соціальний оптимізм народу.

За словами Віце-прем’єра, позиція Уряду загалом, і Прем’єр-міністра зокрема, підтверджує, що питання, які висловило духовенство, в процесі діалогу можна буде реалізувати.