Віктор Ющенко вручив ключі від будинків семи багатодітним родинам

 Віктор Ющенко вручив ключі від будинків семи багатодітним родинам

У с. Карпилівка Ківерцівського району Волинської області Президент України Віктор Ющенко вручив ключі від будинків семи багатодітним родинам у рамках реалізації спільного проекту влади і бізнесу «Зігрій любов'ю дитину».

У своєму виступі перед мешканцями села Віктор Ющенко наголосив, що держава останніми роками приділяє пильну увагу проблемам багатодітних родин, національного усиновлення тощо. У цьому контексті він відзначив важливість залучення до допомоги багатодітним сім'ям представників бізнесу. На сьогодні, повідомив Президент, на Волині проектом «Зігрій любов'ю дитину» охоплено 57 багатодітних сімей. «Зроблено багато, 76% задач цього проекту на Волині виконано», - констатував Президент. Водночас він додав: суспільство безперечно має усвідомлювати, що кількість сімей цієї категорії зростатиме, а їхні проблеми й надалі потребуватимуть вирішення. «Держава починається з родини», - переконаний Президент.

Глава держави подякував підприємцям, які беруть активну участь у проекті «Зігрій любов'ю дитину». «Людська вдячність за те, що вони мають таке чутливе серце, таку відповідальність перед громадою», - сказав Віктор Ющенко.

Президент також оглянув будинок однієї з родин, що отримали сьогодні житло.

Нині на Волині проживає 13343 багатодітних родин, що виховують трьох і більше дітей (понад 4% усіх сімей області), 62 родини виховують десять і більше неповнолітніх дітей. З них державну допомогу сім'ям з дітьми отримують 7870 родин, соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям - 6776, житлові субсидії - 758.