Юрій Павленко звернувся до керівників областей з вимогою посилити контроль за ходом оздоровчої кампанії

Юрій Павленко звернувся до керівників областей з вимогою посилити контроль за ходом оздоровчої кампанії

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко звернувся з листом до керівників Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з вимогою посилити контроль за безпечним перебуванням дітей на оздоровленні та відпочинку, якості надання оздоровчих послуг та звернути особливу увагу на склад, норми та якість продуктів харчування, що додаються дітям в дорогу.

У зв’язку з ситуацією, що склалася внаслідок отруєння дітей із Києва 4 липня 2009 року під час їх повернення додому із санаторію «Перлина Карпат» (Мукачівський район Закарпатьська область), Юрій Павленко наголосив на дотриманні норм статті 19 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». А саме: створенні дитині безпечних умов перебування, забезпеченні охорони її життя і здоров’я, особистого майна, наданні невідкладної медичної допомоги, страхуванні від нещасного випадку у разі захворювання дитини організації її лікування та, за потреби, доставки до місця постійного проживання тощо.

Юрій Павленко зазначив, що у разі виникнення обставин непереборної сили необхідно забезпечити негайну евакуацію і відправлення дитини до місця постійного проживання.

Міністр нагадав, що відповідно до цього Закону діти мають перебувати в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку не менше 21 дня.