B Луганської області відкрито дільницю загальної практики сімейної медицини від

B Луганської області відкрито дільницю загальної практики сімейної медицини від

1 липня 2009 року в селищі газівників Новопсковського району Луганської області відкрито дільницю загальної практики сімейної медицини від поліклінічного відділення Новопсковської центральної районної лікарні.

Нагальність відкриття такої дільниці була зумовлена тим, що колишня амбулаторія у березні 2008 року в зв’язку з неможливістю утримання на балансі Новопсковського ЛВУ МГ була повністю ліквідована, а медичні працівники звільнені.

В результаті 2924 чоловіки, що проживають на території селища газівників, соціальна сфера селища залишилися без достатньої медичної допомоги, виникла складність у відвідуванні лікарів, виписуванні рецептів, оформленні необхідної медичної документації, отриманні медичних маніпуляцій та фізіотерапевтичних процедур, діагностичних обстежень.

В зв’язку з пріоритетним напрямком розвитку медицини в Україні на засадах сімейної медицини вирішено було створити в селищі газівників дільницю амбулаторії сімейного лікаря.

Для вирішення цього питання було виділено приміщення, в якому проведено реконструкцію, зроблено ремонт під дільницю загальної практики сімейної медицини. На дільниці введена 1 посада лікаря загальної практики сімейної медицини, 2 посади молодших спеціалістів з медичною освітою загальної практики сімейної медицини (1 дільнична медична сестра, 1 маніпуляційна та процедурна медична сестра) та 0,5 ставки молодшої медичної сестри. Населенню селища буде надаватися наступний об’єм медичної допомоги: лікарський прийом, амбулаторна допомога в межах потужності наявної матеріальної бази. В подальшому планується придбання комплекту медичного обладнання дільниці загальної практики сімейної медицини.