Hагородами держава висловлює свою шану до молоді та її прагнень

Hагородами держава висловлює свою шану до молоді та її прагнень

25 червня 2009 року відбулося вручення Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Звичайно, за офіційними рядками важко роздивитися щоденний копіткий труд людини, яка крок за кроком йшла до своєї мети, або за одну мить прийняла рішення та врятувала життя. Науковці, спортсмени, військові, творча молодь, громадські діячі – молоді люди різних професій, але всіх їх об’єднала відданість своїй мрії, щире ставлення до життя і людей. Ось тільки деякі з них, яких відмітила держава: Шевчук Сергій Вікторович - старший науковий співробітник відділу реабілітації Українського державного науково-дослідного інституту реабілітації інвалідів, кандидат медичних наук, отримав 46 патентів на винаходи. Гладуш Андрій Ігорович - учень одинадцятого класу Євпаторійського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня фізико-математична школа І-ІІІ ступенів № 6 – дошкільний навчальний заклад № 31». Переможець Міжнародної конференції обдарованих школярів "Інтел-Династія-авангард-2008" та міського етапу Республіканського конкурсу "Учень року 2008". Кондрашова Галина Іванівна - медична сестра підліткового відділення Рівненської обласної клінічної лікарні. Ризикуючи власним життям, винесла із охопленого полум’ям будинку 3 людей, які вже втратили свідомість.

Гречко Вадим Анатолійович — спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору ІІ групи, майстер спорту України Міжнародного класу. На Чемпіонаті світу в США виборов у сумі триборства золоту медаль і встановив рекорд України і Європи

Штефан Анатолій Валерійович - заступник начальника польового вузла зв’язку 72 гвардійської окремої механізованої бригади 8 армійського корпусу, старший лейтенант особисто затримав особливо небезпечного злочинця, який знаходився в розшуку органами МВС України.

Це маленька частка з нагороджених і ще менша з тих, хто заслуговує на увагу держави, роблячи чесно і сумлінно свою працю. Але цими нагородами держава висловлює свою шану до молоді та її прагнень. Як зазначив Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, задача держави зробити все можливе для повної самореалізації кожного юнака та кожної дівчини.

"Міністерство поставило собі на меті сформувати цілісну, системну державну політику, яка б охопила всі сфери молодіжного життя в Україні. Це, зокрема, стосується створення робочих місць, забезпечення молоді житлом, надання можливості отримати якісну, конкурентноспроможну освіту та інше", - сказав Міністр Юрій Павленко.