Уряд втілить в життя програму «Комп'ютер кожному учню»

Уряд втілить в життя програму «Комп'ютер кожному учню»

Відбулась зустріч Першого віце-прем’єр-міністра України з віце-президентом корпорації «Intel» Джоном Дейвісом.

Під час зустрічі сторони обговори питання співробітництва в галузі трансформації системи освіти шляхом запровадження інноваційної програми «Комп’ютер кожному учню». Також співрозмовники приділили увагу обговоренню підготовки підписання угоди між Міністерством освіти і науки та «Intel» щодо впровадження новітніх технологій в системі освіти. Угодою передбачається загальна комп’ютеризація шкіл та впровадження відповідного програмного забезпечення в навчальний процес.

Олександр Турчинов висловив переконання, що за підтримки Уряду спільні програми та проекти будуть швидко та ефективно втілюватись. «Вони сприятимуть якісній зміні підходів до системи освіти та трансформації світогляду в цьому відношенні», ‑ наголосив Перший віце-прем’єр-міністр.

Сторони також обговорили перспективи створення спільних підприємств з виробництва процесорів. Співрозмовники констатували, що інвестиційні проекти, особливо в умовах глобальної кризи, є одними з перших засобів боротьби з її наслідками.

За словами Першого віце-прем’єр-міністра, Уряд робить все для того, щоб інвестор почував себе впевнено та комфортно в Україні. «Створюються умови для того, щоб міжнародне співробітництво швидко давало результати, а це особливо важливо в сфері впровадження інноваційних технологій», ‑ підкреслив Олександр Турчинов.