Волонтер-2009: соціальний портрет і життєві пріоритети

Волонтер-2009: соціальний портрет і життєві пріоритети

30 червня 2009 року об 1100 з нагоди Дня молоді у прес-центрі інформаційного агентства «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція на тему: «Волонтер-2009: соціальний портрет і життєві пріоритети». Участь у ній візьмуть директор Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Наталії Лук’янової, директор Державного інституту розвитку сім’ї та молоді Міністерства сім’ї, молоді та спорту Андрій Мішин та керівник Центру соціально-політичних досліджень Державного інституту розвитку сім’ї та молоді Олексій Бєлишев.

Учасники прес-конференції презентуватимуть результати соціологічного дослідження, проведеного на базі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в усіх регіонах України, опишуть особливості соціального портрету волонтера, його потреби та можливості. Крім цього, до вашої уваги представлятиметься інформація щодо державної підтримки волонтерського руху в Україні у найнеочікуваніших її аспектах, зокрема, скільки коштів держава може зекономити за правильної мотивації добровільних помічників.

Також у вас буде можливість поспілкуватися з досвідченим волонтером соціальних служб, який безпосередньо відповість на усі питання та прокоментує особливості волонтерського руху зсередини.