На допомогу цьогорічним абітурієнтам прийде інтернет

На допомогу цьогорічним абітурієнтам прийде інтернет

Завдяки всесвітній мережі та інформаційно-пошуковій системі «Конкурс» вони зможуть в он-лайн режимі стежити за своїми шансами стати студентом обраного вузу.

Зареєструвавшись на веб-сторінці, майбутні студенти дізнаватимуться всю інформацію про будь-який вищий навчальний заклад України: ліцензовані обсяги прийому, обсяги держзамовлення, переліки конкурсних предметів, вартість навчання. Крім того, приймальні комісії зобов’язані щодня подавати до загальної мережі останні дані про прийняті заяви. Таким чином? абітурієнти матимуть доступ до найновішої інформації і не забиратимуть заяв, побоюючись недобору балів, як це було торік.

Володимир Ковтунець, представник програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні: «З понеділка, коли клікнути напрям підготовки, з’явиться список абітурієнтів, сума балів за сертифікатами, галочка, якщо є право на позаконкурсний вступ, галочка якщо є цільове направлення, переможці. На перших позиціях будуть особи, які мають право на позаконкурсний вступ і переможці олімпіад, а всі інші будуть розташовані в порядку спадання суми балів сертифіката».