Восени 2009 року відбудеться урочисте оголошення номінантів рейтингу “ТОП 100 в медицині”

Восени 2009 року відбудеться урочисте оголошення номінантів рейтингу “ТОП 100 в медицині”

16 червня 2009 року відбулася прес-конференція за участю заступника міністра охорони здоров’я України В.Лазоришинця та представників Оргкомітету Національної Медичної Премії з нагоди презентації першого в Україні загальнонаціонального спеціалізованого рейтингу найкращих медичних працівників “ТОП 100 в медицині”.

Про новий проект в галузі медицини гостям прес-конференції розповіли голова Оргкомітету Премії Сорока І.М., директор ПМРА “МАРСМЕДІА” Сошинський С.О., директор Музею Медицини України Шипулін В.П., голова Федерації громадських медичних об’єднань Заболотний Д.І.

“Національна Медична Премія” - єдиний всеукраїнський незалежний експертний рейтинг працівників медичної галузі. Проект має сприяти підвищенню авторитету професії лікаря у суспільстві, популяризації засад медичної етики і моралі.

Особливістю проекту є пошук людей, чиї імена хоч на цей час і не відомі широкому загалу фахівці та пацієнтів, але, завдячуючи своїй відданості професії, чуйності, професіоналізму, заслуговують на те, щоб здобути славу та шану у суспільстві.

Процедура проведення Національної Медичної Премії щорічно здійснюватиметься у три тури, кожен з яких складатиметься з декількох етапів:

1. Перший тур Премії – проведення Рейтингу “ТОП 100 в медицині” провідних лікарів, медичних клінік і послуг у сфері охорони здоров'я. Рейтинг “ТОП 100 в медицині” – це перелік лідерів системи охорони здоров’я, сформований за результатами всеукраїнського опитування фахівців. (та споживачів, при прийнятті такого рішення Оргкомітетом і внесенні відповідних змін до цього Положення).

Оголошення результатів Рейтингу “ТОП 100 в медицині” та анонсування початку процедур, передбачених для третього туру Національної Медичної Премії буде проведено у кінці поточного року. Планується, що буде виданий Альманах Рейтингу “ТОП 100 в медицині” до складу якого будуть включені всі переможці.

2. Другий тур Премії – це проведення процедури визначення переможців Премії серед кандидатів, шляхом багаторівневого конкурсного відбору кращих з тих, хто увійшов до Рейтингу “ТОП 100 в медицині” та додатково висунутих кандидатів, на підставі офіційно визначених критеріїв.

Оцінка номінантів Національної Медичної Премії проводиться членами Експертної, Академічної Рад та Високого Жюрі. Визначення переможців Премії та підтвердження вибору переможців в номінаціях, підведення підсумків проведення Національної Медичної Премії буде проведено на засіданні Опікунської Ради Премії.

Нагородження переможців в номінаціях Премії буде проводитись щорічно у третій тиждень червня, напередодні Дня Медичного Працівника.

Категорії номінацій, за якими проведуть Національну Медичну Премію у 2010 р.: “Терапевтичний профіль”; “Хірургічний профіль”; “Педіатричний профіль”; “Акушерсько-гінекологічний профіль”; “Ендокринологічний профіль”; “Медичні працівники”; “Медицина невідкладних станів”; “Лікувально-профілактичні заклади”; “Діагностична лабораторія”; “Створення новітніх методик”; “За внесок у зміцнення суспільного здоров'я народу України імені Агапіта Печерського”; “За відданість професії імені Асклепія”.

Кожна з категорій буде включати від двох до шести номінацій.

“Національна Медична Премія” - довгоочікуваний представниками галузі і суспільства проект, який на сьогоднішній день, окрім Міністерства охорони здоров’я України, підтримали, як співорганізатори, “Всеукраїнська Асоціація Головних Лікарів”, “Федерація громадських медичних об’єднань”, "Державний фармакологічний центр" і Національний Музей Медицини України.

Восени 2009 року відбудеться урочисте оголошення перших номінантів професійного фахового рейтингу “ТОП 100 в медицині”. Відтепер щорічно про життєвий шлях кращих з тих, хто знайшов своє покликання у медицині, дізнаватиметься вся Україна.

Організатори переконані, що проведення Рейтингу “ТОП 100 в медицині” та конкурсу Національна Медична Премія стане необхідною та визначною подією для медичних працівників та пацієнтів України.