Збережемо життя ялинці
- Автор
- Дата публикации
![Збережемо життя ялинці](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/0/86/2de9f8e5-173e4af08d363613cc89d38c71786860.jpg?v=7151_1)
Уже втринадцяте вони звернулися із закликом: “Збережемо життя ялинці”. Конкурс під такою назвою об’єднав роботи учнів 1-11 класів близько 50 шкіл Львова, не байдужих до винищування хвойних дерев, якими українці традиційно прикрашають свої оселі на Новий рік і Різдво.
Виставка стала підсумковим етапом (перед тим відбірні тури відбулися в школах і районах) і мала визначити переможців конкурсу серед шкіл-учасниць у п’яти номінаціях. Однак головною метою цього дійства було наочно продемонструвати городянам, як можна провести свята, не завдаючи шкоди природі.