В Україні відбулися благодійні та соціальні акції з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

В Україні відбулися благодійні та соціальні акції з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

В Ужгороді дітлахи зізнавалися у своїх найзаповітніших мріях. Вони запустили в небо триста різнокольорових повітряних кульок, до яких приклеїли папірці зі своїми бажаннями. Малеча щиро вірить: кульки мрій полетіли до Бога.

В Івано-Франківську місцеві журналісти організували конкурс на краще оформлення дитячих візочків. Батьки у цій справі керувалися характером свого малюка. Переможець - дев’ятимісячний Арсен, чия мама чотирьохколісний транспортний засіб перетворила на лісову хатинку з лісовичком.

Концептуальна жалобна процесія сьогодні у центрі Львова. У символічну труну школярі поклали пляшки від алкогольних напоїв та недопалки. Церемонія закликала попрощатися із шкідливими звичками насамперед підлітків і зробити вибір на користь здорового способу життя.

А у Харкові на головний майдан міста завітали шедеври античної архітектури – піраміди Хеопса, руїни Карфагена. Статуя Моїсея та Ейфелева вежа. На створення найвідоміших чудес світу скульпторам дали лише два тижні, і піщане місто відкрилося для дитячих поглядів.