Отримали нагороди переможцi конкурсу проектів «Добро починається з тебе»

Отримали нагороди переможцi конкурсу проектів «Добро починається з тебе»

21 травня 2009 року в Київській дитячій академії мистецтв відбулося пленарне засідання Національного благодійного форуму «Добро починається з тебе».

Форум є завершальною частиною Другого Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе». Його організатори та партнери - Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», Академія педагогічних наук України, Університет менеджменту освіти, видавництво «Шкільний світ», часопис «Позакласний час» та інші державні та громадські інституції, які займаються розвитком та підтримкою соціально активних дітей та молоді.

Ключова тема форуму - «Формування ефективного механізму відродження традицій благодійності, стимулювання розвитку дитячих благодійних ініціатив». У його заходах задіяні понад 300 учасників - дітей і дорослих - з усіх областей України.

На ранковій частині пленарного засідання відбулася презентація освітніх проектів Фонду «Україна 3000». Окрім цього, учасники форуму презентували свої благодійні проекти та виховні заходи, обмінювалися досвідом їх реалізації.

Також відбулася перша частина відзначення переможців конкурсу проектів «Добро починається з тебе». Нагороди від спонсорів і партнерів отримали 16 лауреатів.

У другій частині пленарного засідання взяли участь почесні гості, серед яких - Голова Наглядової ради міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко, Міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко, заступник Міністра освіти і науки України Павло Полянський, президент Академії педагогічних наук України Василь Кремень, заступник голови Київської облдержадміністрації Валерій Кондрук, інші високі представники державних, громадських та благодійних організацій, керівники навчальних закладів.

Пані Катерина Ющенко високо відзначила благодійну роботу, яку проводять учасники форуму. Розповідаючи про проект «Добро починається з тебе», вона висловила задоволення тим, що він набуває популярності серед українських шкіл. Пані Катерина навела приклади найбільш цікавих з її точки зору проектів, представлених на цьогорічний конкурс, та зробила їх невеличкий аналіз.

Катерина Ющенко подякувала учасникам форуму за небайдужість, турботу про ближніх, поважне ставлення до історії, культури та екології рідного краю.

Пані Катерина представила нову ініціативу Фонду «Україна 3000» - почесну відзнаку «Сяйво добра». Нею будуть нагороджуватися організації або особи, які надали вагому підтримку дитячим благодійним ініціативам та брали активну участь у їхній реалізації. Відзнака вручатиметься щорічно, під час проведення Національного благодійного форуму «Добро починається з тебе».

Перші нагороди «Сяйво добра» отримали компанія «МакДональдз Юкрейн» та Кременчуцька загальноосвітня школа № 12 Полтавської області.

Після цього продовжилася церемонія відзначення лауреатів конкурсу. Нагороди отримали володарі перших трьох місць у номінаціях «Соціальні проекти», «Екологічні проекти» та «Культурологічні проекти». Окрім дипломів та сертифікатів на грошові премії, переможцям були вручені сертифікати на отримання навчально-методичної літератури, сертифікати на часткову оплату навчання в Національній академії управління та путівки до МДЦ «Артек». Також володарі перших місць отримали подарунки від Інституту післядипломної освіти.

Також були оголошені і нагороджені переможці конкурсу на кращу методичну розробку виховного заходу «Добро починається з тебе» та лауреати конкурсу «Я - громадянин України