Гурт Queen для української малечі

Гурт Queen для української малечі

У вихованців Зеленогайського спеціалізованого будинку дитини, що на Харківщині, сьогодні свято. Благодійники подарували малечі з ВІЛ-діагнозом повністю відновлену будівлю. Приміщення відремонтували за гроші, зібрані на благодійному концерті гурту Queen.

Вихованці Зеленогайського спеціалізованого будинку радіють новосіллю. Тепер у них веселе дозвілля: ігрова кімната, новий телевізор і багато іграшок. Дітлахи з цікавістю розглядають затишне помешкання. І дивуються: усього за два місяці старе занедбане приміщення перетворилося на справжню казку.

Відновити старий корпус не мали за що ні держава, ні місто. Гроші зібрали на благодійному концерті гурту Queen, що відбувся у Харкові на майдані Свободи. За квитки до віп-зони вторгували майже мільйон гривень. Нині в дитячому будинку мешкає 17 дітей, які народилися у ВІЛ-інфікованих батьків. Засновниця фонду «АНТИСНІД» Олена Франчук обіцяє й надалі опікуватися дітлахами.

Дитячий будинок на вдячність подарував благодійникам дві картини. Одна з них залишиться в українських організаторів концерту. А другу передадуть гурту Queen.